Plastové/euro dvere

Podľa Feng Šuej je hlavný vchod najdôležitejšou súčasťou domu. Udáva charakter domu a poskytuje ochranu pred vonkajším okolím. Dobrý vchod súvisí so šťastím a zdravím aj vo vnútri.

Eurodvere Langer

Pre výrobu dverí sa používa trojvrstvový lepený hranol, ktorý sa od bežného hranolu odlišuje masívnejšou konštrukciou.

Dvere sú výkladnou skriňou každého domu a majú rozhodujúci podiel na jeho celkovom vzhľade. Vstupné dvere sú vyrábané v typovej rade, ale vždy sa jedná o zákazkovú výrobu, ktorú ide takmer neobmedzene rozširovať. Je možné ľubovoľne kombinovať množstvo a veľkosť drevených priečok, tvary a druhy jednotlivých skiel a výplní, nadsvetlíky a bočné svetlíky. Každé dvere sú originál. V štandardnom prevedení sú dvere vyrábané tak, že sa otvárajú dovnútra. Je možné vyrobiť dvere, ktoré sa otvárajú smerom von.

Materiál:
• smerek
• borovice
• smerkovec
• dub
• meranti

Povrchová úprava:
Povrchová úprava je prevádzaná vysokotlakovým nástrekom vodou riediteľnými lazúrami Sokrates.Kovanie

Do dverí sa štandardne osadzujú päťbodové bezpečnostné kovania s nastaviteľnými závesmi a bezpečnostným zámkom v základnej triede so zakrytou vložkou. Na objednanie je možné použiť bezpečnostné zámky vyšších tried.

Dverové kľučky

Kľučky dodávame v rôznych odtieňoch a tvaroch. Vrchné kovanie je v prevedení:

• kľučka - kľučka
• kľučka - guľa

Prestupy:

Vchodové dvere osadené:

• izolačným dvojsklom U= 1,5 W/m2K
• PUR výplní U= 1,3 W/m2K
• izolačným trojsklom U= 1,2 W/m2K
Viac info:


Plastové dvere Termofix Beladice

Plastové dvere Termofix Beladice optimálne chránia pred hlukom, tepelnými stratami a vlámaním. Vďaka modernému dizajnu sú výrazným architektonickým prvkom celého domu. Plastové dvere sú charakteristické statickou pevnosťou a výhodné pre svoju jednoduchú údržbu. Plast z ktorého sú dvere vyrobené odoláva vonkajším podmienkam a udržuje si svoje stále rozmery. Vyznačujú sa veľmi nízkou hmotnosťou, takže ich montáž je rýchla a jednoduchá.

Štandardne sú v ponuke jednokrídlové a dvojkrídlové dvere, s plnou nečlenenou výplňou zo skla alebo plastu. Krídlo dverí sa vypĺňa bezpečnostným sklom. Dostupné sú aj dvere s technologicky možným rozčlenením krídla a kombináciou výplní.

Plastové dvere sa môžu čistiť bežnými čistiacimi prostriedkami, ale treba sa vyhýbať abrazívnym materiálom a organickým rozpúšťadlám. Dvere sú natoľko tvrdé, že odolávajú poškrabaniu a vykazujú necitlivosť voči pôsobeniu prachu a špiny. Farba dverí odoláva času a nestráca svoju farebnosť po celú dobu životnosti. Materiály z ktorých sú dvere vyrobené sa dajú 100% recyklovať.

Kovanie a zasklievanie plastových dverí závisí od Vašich požiadaviek. Napríklad päťbodové uzamykanie dokáže plne zabezpečiť Váš domov. Dostupné sú sklá rôznej tepelnej či izolačnej schopnosti a rôznych charakteristických vlastností(ornamentové sklo, bezpečnostné, proti slnečné, proti hlukové alebo s medzi sklennou mriežkou).