ponúkame Sortiment

Strešná krytina

Strecha je jedným zo základných prvkov stavby, chráni ju pred poveternostnými vplyvmi, odvádza vodu a pomáha udržiavať tepelnú pohodu v dome. Nielen estetika a predstava šikmej strechy, ale v prvom rade bezpečnosť by mali byť základnými kritériami vášho výberu.

Viac


Odkvapový systém

Odkvapové systémy ELEMENT a ZAMBELLI pre odvod dažďovej vody vám ponúkajú produkty najvyššej kvality, so zameraním na účelnosť a dlhú životnosť výrobkov. Na moderné systémy odvodnenia strechy sú kladené vysoké nároky – estetický vzhľad, jednoduchá montáž a samozrejme kvalita bez kompromisov. Systém odvodnenia strechy ELEMENT a ZANBELLI vám ponúka systém hotových klampiarskych výrobkov, ktoré do seba presne zapadajú a poskytujú prvotriednu kvalitu materiálov. To je zárukou dlhodobo spoľahlivej a bezúdržbovej funkčnosti všetkých výrobkov odvodnenia striech.

Viac

Strešné okná

Strešné okná patria k najdôležitejším stavebným prvkom podkrovia. Ich vlastnosti rozhodujú o kvalite života a spokojnosti užívateľov podkrovných miestností. Strešné okná sú dnes neodmysliteľnou súčasťou moderného bývania v podkroví. Prinášajú nielen viac denného svetla a čerstvého vzduchu do interiéru, ale poskytujú aj nádherné výhľady do okolia.

Viac


Strešné doplnky

Nevyhnutnou súčasťou strešného okna pre jeho správne namontovanie do strešného plášťa je tesniace lemovanie. Správne a presné navrhnutie tesniaceho lemovania zaručí trvalé a tesné spojenie okna so strešnou krytinou. Úlohou lemovania je odviesť dažďovú vodu okolo okna a zároveň zabezpečiť ho pred vetrom.

Viac

Plastové/euro okná

Drevo je historicky overený materiál, ktorému dnešné nové technológie prinášajú najširšie uplatnenie, dokonalý vzhľad, úsporu tepla, jednoduchú údržbu a dlhú životnosť čo ho predurčuje k masívnemu využitiu vo všetkých nových moderných domoch s rýchlou návratnosťou vložených investícií.

Viac


Plastové/euro dvere

Podľa Feng Šuej je hlavný vchod najdôležitejšou súčasťou domu. Udáva charakter domu a poskytuje ochranu pred vonkajším okolím. Dobrý vchod súvisí so šťastím a zdravím aj vo vnútri.

Viac

Ploty, brány, bránky

Štvorhranné pletivá sú klasické plotové pletivá, ktoré patria k štandardným druhom oplotenia. Vyrábajú sa z oceľového pozinkovaného drôtu s poplastovanou vrstvou v rôznych farebných prevedeniach podľa požiadavky zákazníka alebo iba v prevedení pozinkovanom. Pletivo svojimi vlastnosťami spĺňa všetky požiadavky kladené na možnosť použitia, životnosť a estetiku.

Viac

Zaujala Vás naša ponuka?

Zavolajte nám

Kontaktujte nás