Odkvapový systém

Odkvapové systémy ELEMENT a ZAMBELLI pre odvod dažďovej vody vám ponúkajú produkty najvyššej kvality, so zameraním na účelnosť a dlhú životnosť výrobkov. Na moderné systémy odvodnenia strechy sú kladené vysoké nároky – estetický vzhľad, jednoduchá montáž a samozrejme kvalita bez kompromisov. Systém odvodnenia strechy ELEMENT a ZANBELLI vám ponúka systém hotových klampiarskych výrobkov, ktoré do seba presne zapadajú a poskytujú prvotriednu kvalitu materiálov. To je zárukou dlhodobo spoľahlivej a bezúdržbovej funkčnosti všetkých výrobkov odvodnenia striech.


ZAMBELLI

Zambelli pozinkovaný strešný odvodňovací systém presvedčí svojou extrémnou odolnosťou a najvyššou ochranou proti korózii. Nezáleží na tom či je príslušenstvo vyrobené z pozinkovanej pásky alebo či sa jedná o novú lakovanú povrchovú úpravu „robust“. Vždy sú výrobky zhotovené z rovnakého materiálu.

Pozinkovaný strešný odvodňovací systém Vám to zjednodušuje:
• opticky, pretože vzniká jednotná povrchová úprava,
• v kvalite, pretože je nový materiál stabilný a vyznačuje sa dlhodobou životnosťou,
• v presnosti, lebo je všetko presne zladené,
• v cene, pretože je omnoho výhodnejšia ako u iných stavebných kovov.

Farebné prevedenia:Časti odkvapového systému ELEMENT:


ELEMENT

Pozink je materiál vyžadujúci povrchovú úpravu, ktorá ho chráni pred poveternostnými podmienkami. Ochranná vrstva sa musí postupom času obnovovať. Aj napriek tomu je tento materiál veľmi obľúbený, pretože patrí k cenovo najdostupnejším a má dlhú životnosť.

Titánzinok je zliatinou titánu, zinku a medi. Kombinuje v sebe výborné mechanické a poveternostné vlastnosti. Titánzinok je materiál, ktorý si prirodzenou cestou vytvára ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Nevyžaduje žiadnu ďalšiu povrchovú úpravu a postupom času mení svoj vzhľad na sivú farbu. Životnosť titánzinku je niekoľkonásobne vyššia ako u pozinku.

Meď patrí k bezúdržbovým materiálom. Hlavnou výhodou je jej životnosť a odolnosť voči korózii bez potreby akejkoľvek údržby či výmeny. Meď sa po zvetraní pokryje patinou, ktorá ju chráni a zaručuje jej životnosť vyššiu ako u titánzinku.

Lakoplast pozinkovaný plech lakovaný polyuretánovou farbou v sebe spája najlepšie vlastnosti kovu a plastu. Oceľové jadro zabezpečí pevnosť, húževnatosť a tepelnú stabilitu odkvapového systému. Plastová povrchová úprava zasa zabezpečí odolnosť voči korózii a farebnú stálosť výrobku.

Dokumenty na stiahnutie: